Onur Akkuş , Gayrimenkule Farklı Bir Dokunuş

ONUR AKKUŞ 1978 yılında Boğaz’ ın incisi YENİKÖY’ de doğdum.
Tüm eğitim hayatımı Boğaz hattında tamamladım.
İlkokul : YENİKÖY İLKOKULU,
Orta Okul : EMİRGAN ÖZDEMİR SABANCI ORTAOKULU
Lise : KABATAŞ TİCARET LİSESİ
Üniversite: MARMARA ÜNİVERSİTESİ – MUHASEBE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ – İŞLETME FAKÜLTESİ

 

1996 yılında üniversiteye devam ederken otomobillere olan merakımdan Alfa Romeo firmasında servis danışmanı olarak çalışmaya başladım.
Bu başlangıç aynı firmada satış danışmanı olarak 2 yıl devam etti. 1998 yılında 3 yıl sürecek BMW – Borusan Oto satış danışmanlığı sürecimi başlatmış oldu.
Otomobil satışı konusunda sayısız başarılara imza attıktan sonra artık kendi işimizi yapma gerekliği duyarak 2001 yılında gayrimenkul sektörüne giriş yaptım. 2001 yılından beri Boğaz hattının Avrupa ve Anadolu Yakasında üst düzey gayrimenkullerinin satışına aracılık etmekteyim.
Bu zaman zarfı içerisinde sayısız satış ve kiralama işlemlerine aracılık etmiş bulunmaktayım, bunların neler olduğunu “ŞİMDİYE KADAR NELER YAPTIK” bölümünden görebilirsiniz. Özellikle Avrupa yakasında SARIYER’ den ORTAKÖY’ e olan hatta; yalı, villa, köşk, daire ve işyerlerinin satış ve kiralanması konusunda uzmanlaştım.
Çok uzun süreli ilişkiler geliştirdiğim değerli müşterilerim ile güvene dayalı, gizlilik prensipleri içerisinde sizlere hizmet etmeye devam etmekteyim.
En büyük sermaye olan GÜVENİLİR olma ilkesi için çalışmaktayım.
Saygılarımla.

Onur Akkuş